Han Mah. Demirciler Cad.
Susurluk / Balıkesir

İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN YALÇIN SEZGİN 4 NİSAN 2017 SALI GÜNÜ SAAT 11:00'DE DERNEK BİNAMIZA ZİYARETTE BULUNDU. YENİ DERNEK BİNAMIZ İÇİN HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNİ İLETEN KAYMAKAMIMIZ AYRICA DERNEK LOKALİMİZİ DE ZİYARET ETTİ. KENDİSİNE NAZİK ZİYARETİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ..

 

GENEL MERKEZİMİZ TARAFINDAN BİZLERDEN İSTENEN "LOKALDEN AYRI DERNEK YÖNETİM BİNASI" TALEBİNİ HEMEN DEĞERLENDİREN DERNEK YÖNETİMİMİZ, LOKALİMİZİN TAM KARŞISINDA YENİ BİR BÜRO KİRALAYARAK DERNEK YÖNETİM MERKEZİ OLARAK DÜZENLEMEYE BAŞLADI. HAZIRLIKLARIMIZ SON AŞAMAYA GELMİŞ BULUNMAKTADIR VE YENİ YÖNETİM BÜROMUZ KULLANILMAYA BAŞLANMIŞTIR. TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE..


SUSURLUK BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ OLARAK HEM TANIŞMAK HEM DE PROJELERİMİZDEN BAHSETMEK İÇİN KAYMAKAMIMIZ SAYIN YALÇIN SEZGİN'E MAKAMINDA ZİYARETTE BULUNDUK. TAM ANLAMIYLA BİR SPOR DESTEKÇİSİ OLAN KAYMAKAMIMIZA İMZALI BEŞİKTAŞ FORMASI HEDİYE ETTİK. HER TÜRLÜ SOSYAL PROJEDE DESTEĞE HAZIR OLDUĞUMUZU DA BELİRTTİK VE KENDİSİ DE BİZE SPOR VE DAYANIŞMA ÜZERİNE YAPACAĞIMIZ HER PROJEMİZDE SONUNA KADAR DESTEK OLACAĞINA SÖZ VERDİ..

"İYİLİK, DOSTLUK, KARDEŞLİK KANIMIZDA VAR" SLOGANI İLE BAŞLATTIĞIMIZ KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZDA SUSURLUK KIZILAY DERNEĞİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPARAK BİR GÜNDE İLÇEMİZDE REKOR DÜZEYDE KAN BAĞIŞI YAPILMASINI SAĞLADIK. WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN, FACEBOOK SAYFAMIZ ÜZERİNDEN, KURDUĞUMUZ SMS SİSTEMİMİZ ÜZERİNDEN VE HAZIRLADIĞIMIZ BİLBOARD AFİŞLERİ İLE DUYURDUĞUMUZ KAMPANYAYA SADECE BEŞİKTAŞLILAR DEĞİL TÜM TARAFTARLAR VE SUSURLUK HALKI DESTEK VERDİ. DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. DİĞER FOTOĞRAFLAR HABERİN DEVAMINDA..

DERNEK OLARAK İLÇEMİZE YENİ ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ NAFİ EMRE UÇAR'I ZİYARET ETTİK. KENDİSİNE HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMİZİ SUNDUK VE İLÇEMİZDEKİ SOSYAL-SPORTİF FAALİYETLER ÜZERİNE KONUŞTUK. GENÇLERİMİZİ SUÇTAN ALIKOYMANIN EN İYİ YOLUNUN SPOR OLDUĞU FİKRİNDE BİRLEŞEREK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLE HER TÜRLÜ ORTAK PROJEYE SUSURLUK BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ OLARAK AÇIK OLDUĞUMUZU BELİRTTİK.

 

Susurluk Beşiktaşlılar Derneği olarak 16 Şubat 2017 Perşembe günü Heykel Meydanında kan bağışı kampanyası düzenliyoruz..

Tüm Susurluklu dostlarımızı kan bağışı kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz..